Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny!

sty 25, 2021

Nasze Przedszkole przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawczy, niezobowiązujący trening dla dzieci w wieku 3-4 oraz 5-6 lat. Trening odbędzie się w czwartek 29.01 o godzinie 16:00 na hali gimnastyczej w szkole przy ul. Kostrzyńskiej w Pobiedziskach.

Wystarczy, że każdy chętny przedszkolak zabierze ze sobą zwykły strój sportowy (koszulka, spodenki, buty do biegania). Udział może wziąć każdy chętny, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy z naszej placówki, to nic nie kosztuje i służy wspólnej zabawie i integracji naszych grup przedszkolnych. Zajęcia mają formę ogólnorozwojową i służą aktywności fizycznej dzieci, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy

Potwierdź udział i zarezerwuj miejsce na treningu: 724277119

Skip to content