Europejski Dzień Sportu 2023

paź 1, 2023

#EuropejskiDzieńSportu

29 września 2023r. w Przedszkolu „Wesołe Skrzaty” w Pobiedziskach odbył się WIELKI MECZ PIŁKARSKI: drużyna dzieci 6letnich kontra dorośli.

Jedna z drużyn reprezentowana była przez Pana Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska Ireneusza Antkowiaka, panów Radnych Wojciecha Radeckiego, Piotra Walę oraz Jakuba Waligórę- Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Rywalizacja sportowa dostarczyła wielu wrażeń. Dziękujemy wszystkim dzieciom za grę i doping, a dorosłym za zaangażowanie w grę.

Po zakończonym meczu wszystkie dzieci zostały obdarowane słodką niespodzianką ufundowaną przez WIELKIEGO PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA Pana Witolda Boruckiego- Prezesa TIP-TOPOL Sp z oo, za co serdecznie dziękujemy.

Fot. własne

Fot. Tomasz Chmielewski

Skip to content