nauczyciel wychowania przedszkolnego  z pedagogiką specjalną, z oligofrenopedagogiką

stanowisko: nauczyciel współorganizujący kształcenie dzieci posiadające orzeczenie o potrzebach kształcenia specjalnego

Etat: 1 etat

Miejsce zatrudnienia:

Przedszkole „Wesołe Skrzaty” w Pobiedziskach

Różana 4

62-010 Pobiedziska

Wymagane dokumenty:

-CV

-dokumenty potwierdzające kwalifikacje: wychowanie przedszkolne z pedagogiką specjalną, z oligofrenopedagogiką

-oświadczenie o niekaralności

– kwestionariusz osobowy (załącznik dostępny również na stronie www)

– oświadczenie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu, aktualna książeczka sanepidowska

Czas i miejsce składania dokumentów:

do 30.09.2022r. do godziny: 9:00 w Przedszkolu „Wesołe Skrzaty” w Pobiedziskach

Cv musi zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

stanowisko: psycholog z przygotowaniem pedagogicznym

Etat: 11 h

Miejsce zatrudnienia:

Przedszkole „Wesołe Skrzaty” w Pobiedziskach

ul. Różana 4

62-010 Pobiedziska

Wymagane dokumenty:

-CV

-dokumenty potwierdzające kwalifikacje

-oświadczenie o niekaralności

– kwestionariusz osobowy(załącznik dostępny również na stronie www)