Europejski Dzień Sportu

wrz 27, 2023

29 września nasze przedszkole po raz pierwszy obchodzić będzie Europejski Dzień Sportu Szkolnego (European School Sport Day – ESSD). To wielkie święto ruchu, w którym biorą udział szkoły z całej Europy, a nawet z Ameryki Południowej, Afryki i Azji!
W 2022 roku w wydarzeniu wzięło udział aż 41 krajów z całego świata, a już 29 września nasza placówka stanie się częścią tej międzynarodowej inicjatywy!

Ideą ESSD jest celebracja i promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, dlatego w ostatni piątek września zarządzamy wyjątkowy harmonogram dnia – RUCHOWY PLAN LEKCJI (Active Lessons Plan), który przygotowała Akademia Krokieta i Lamy.

Już niedługo podzielimy się relacją z tego wydarzenia!

#ESSDPoland #ActiveLessonsPlan #ESSD2023 #BeActive #edukacjawruchu #AKiL
@Fundacja V4Sport
@Akademia Krokieta i Lamy

Skip to content